ابرخازن با ظرفيت 5 فاراد و ولتاژ 2.7 ولت Nesscap

ابرخازن با ظرفيت 5 فاراد و ولتاژ 2.7 ولت Nesscap

ابرخازن با ظرفيت 5 فاراد و ولتاژ 2.7 ولت Nesscap

مدل: (COM-00254)
وضعیت: ناموجود
مشخصات محصول

 

ابرخازن با ظرفيت 5 فاراد و ولتاژ 2.7 ولت

توضيحات: بله درست ميبينيد! خازني با ظرفيت 5 فاراد. بيشتر مهندسين و علاقمندان الكترونيك با واحد ميكرو فاراد خازن آشناتر هستند. تكنولوژي روياهاي ما را محقق ميسازد.

ميتوانيد اين خازن را شارژ كرده و با استفاده از آن يك مدار يا سيستم را براي ساعتها يا حتي روزها بدون استفاده از باتري راه اندازي كنيد. با سري كردن دو خازن ميتوانيد به ولتاژ 5.4 ولت و ظرفيت 2.5 فاراد برسيد. در هنگام شارژ و استفاده از اين خازن دقت كنيد تا ولتاژي بيشتر از ولتاژ اسمي به خازن اعمال نشود. همچنين پلاريته خازن را رعايت كنيد. با توجه به ظرفيت بالاي خازن انرژي بسيار زيادي در آن ذخيره ميشود كه خودتان ميتوانيد اين انرژي را با استفاده از فرمول انرژي خازن محاسبه كنيد.

ابرخازنها كاربردهاي زيادي دارند و روز به روز نيز استفاده از آنها در سيستمها و مدارات گوناگون عموميت مي يابد. تامين انرژي زياد در زمان كم (حتي كسري از ثانيه) ، شارژ سريع و شارژپذيري با راندماني بالاتر از باتريها از مزاياي ابر خازن است. ذخيره انرژي هاي كوچك حاصل از پنلهاي خورشيدي يا ديگر مولدها و نيز تجميع انرژي هاي سرگردان از كاربردهاي نوين ابرخازنهاست. راه اندازي كويل ايجاد ضربه يا Kick در رباتها نيز از كاربردهاي ساده اين المان الكترونيك است.

در خودروهاي هيبريد يا الكتريكي هم براي ذخيره انرژي Regeneration از اين خازنها استفاده ميشود. انرژي Regeneration ولتاژ و تواني است كه در حالت ترمز يا بي باري توسط موتورهاي الكتريكي توليد ميشود. از ابرخازنهايي با ولتاژ و ظرفيت بالا در سامانه ي راه انداز موتور كشتي، زير دريايي و تانك استفاده ميشود.

براي خريد ابرخازنهاي بزرگ، مثلا با ولتاژ 48 ولت و ظرفيت تا 400 فاراد و حتي بالاتر، ميتوانيد با ما تماس بگيريد. اين ابرخازنها به سفارش تهيه ميشوند.

دسته بندی محصولات
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×