درایور موتور DC دوبل 12 آمپر Sabertooth

درایور موتور DC دوبل 12 آمپر Sabertooth

درایور موتور DC دوبل 12 آمپر Sabertooth

وضعیت: موجود
قیمت:  

درایور موتور DC دوبل 12 آمپر Sabertooth

 

توضیحات: موتور درایور Sabertooth یک درایور 12×2 آمپر با کارایی بالا، قابلیت های مختلف و با انعطاف پذیری بالاست. ضمنا استفاده از آن نیز بسیار آسان است.

این درایور برای ربات‌های جنگجو با وزن 30 پوند و ربات‌های عمومی تا وزن 100 پوند مناسب است. درایور Sabertooth می تواند دو موتور DC جاروبک دار را تا جریان 12 آمپر درایو نماید. حتی تا چند ثانیه می‌تواند جریان 15 آمپر را از درایور دریافت کنید.

این درایور در برابر اضافه بار، افزایش جریان و بالا رفتن حرارت محافظت شده است. محافظت در برابر جریان‌های بیش از توان درایور و محافظت در برابر بالا رفتن حرارت بدین معنی است که دیگر نگران صدمه دیدن و از بین رفتن درایور خود نباشید.

با استفاده از Sabertooth می‌توانيد دو موتور DC را از طریق ولتاژ آنالوگ، رادیو کنترل و یا رابط سریال کنترل كنيد. با استفاده از این درایور می‌توانید ربات‌های گوناگون با سطوح مختلف پیچیدگی را طراحی و تولید نمایید. در این درایور دو حالت مختلف کنترل موتور در نظر گرفته شده است. این دو حالت حالات مستقل Independent و حالت سرعت + جهت است. این امکان این درایور را برای استفاده در ربات‌های دارای شنی یا ربات‌های تانکی ایده‌آل می‌سازد.

نوع عملکرد یا Mode این درایور از طریقه Dip Switch های تعبیه شده روی بورد ست می شود. چون از جامپر استفاده نشده دیگر نگران گم کردن جامپرها هم نباشید. با کانکتور پیچی روی درایور می توانید همه اتصالات لازم برای موتور و دیگر ورودی و خروجی‌های دایور را متصل کنید.

 

می‌توانSabertooth را در کلاس خود اولین درایور موتور سنکرون با قابلیت Regeneration دانست. توپولوژی Regeneration یا باز تولید بدین معنی است که باتریهای ربات در حالت پایین اوردن سرعت ربات یا دستور حرکت معکوس موتورها، بازشارژ خواهند شد. با کنترلر موتور Sabertooth توقف آنی و حرکت معکوس بسیار سریع انجام می‌شود. بااین قابلیت رباتی تند و تیز و چابک خواهید داشت.

برای اتصال به باتریهای لیتیوم پلیمر این درایور دارای حالت Cutoff است. با این قابلیت می توانید باتری‌های لیتیوم پلیمر را با بالاترین ظرفیت انرژی به این درایور متصل کنید.

ترانزیستورهای Sabertooth در فرکانسهای التراسونیک (32 کیلوهرتز) سوئیچ می شوند تا درایور در زمان کار نویز یا صدا تولید نکند. برای تست درایور از منابع تغذیه ارزان قیمت AC استفاده نکنید. یا از باتری استفاده کنید یا یک باتری را با یک منبع تغذیه DC موازی کنید.

مشخصات:

 

  • تا ولتاژ 18 ولت جریان دهی به میزان 12 آمپر بصورت مستمر ، پیک جریان 15 آمپر به صورت مقطعی
  • ولتاژ ورودی بین 6 تا 24 ولت، ماکزیمم تحمل ولتاژ 30 ولت
  • درایو به صورت سنکرون Regenerative
  • سويیچ درفرکانس التراسونیک
  • محافظت در برابر افزایش حرارت و جریان
  • دارای حالت محافظت برای باتری‌های لیتیومی
  • قابلیت کنترل موتور بوسیله: ولتاژ آنالوگ، ورودی R/C، رابط سریال

 

 ابعاد:

  • 17 × 75 × 59 میلیمتر

 

اسناد فنی:

دسته بندی محصولات
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×